Інформує про події на Сході України

Посилювати чи послаблювати блокаду на Донбасі?

6.83K 1

За рік, який минає жителям Донецька не запам’ятався позитивними змінами. Під контролем влада так званої “ДНР” як військова, так і соціальна ситуації змінилися лише в гіршу сторону.

Олександр Турчинов повідомив, щоб швидше звільнити окуповані території, потрібно діяти радикально. Його позицією є повністю ізолювати території. Так як вважає, що це пришвидшить процес звільнення. Бо дії, що відбуваються зараз, лише розтягує час. Також сказав, що партнери України з заходу не підтримують такий крок.

Блокаді – майже два роки

З 22 січня 2015  року на Донбасі встановили блокаду, яка почала контролювати як ввіз продукції, або навіть в’їзд людей, так і виїзд громадян і вивезення товару. Вся продукція підприємств, які отримали дозвіл на її ввезення-вивезення є промисловими. З перевезенням одягу, взуття, ліків ситуація гірша.

15541539_1708167092543407_1469276286092399568_n

Фото: Соцмережі

Житель Донецька Сергій незадоволено розповідає, що незрозрозуміло з яких причин забороняється торгувати товарами з підконтрольних територій. Оскільки їх придбали законно. Але з товари з РФ, далеко не найкращої якості з легкістю заповнюють полиці супермаркетів. Ними не задоволені, українські значно кращі. Але і ціни на них також набагато вищі.

“Знущання над людьми!”

Юрій Макогон, який є професором і економістом впевнений, що цілковита ізоляція ще більше віддалить окуповані території від України і блокада лише віддаляє ці території. Також величезною помилкою стало забирання української валюти з цих територій. Він вважає, що першими кроками для вирішення проблеми потрібно домогтися цілковитого миру, без стрілянини і спростити лінії розмежування для фізичних осіб. До того ж всього, ця ситуація погіршує стан мирних територій України.

15590303_1712245318802251_151506056923953248_n

Фото: Соцмережі

“Ціни в Донецьку будуть навіть не московські, а токійські”

Є і інші думки, Дмитро Тимчук, який є військово-політичним експертом вважає, що на окуповані території блокада потрібна, так як вона відіграє важливу роль у врегулювання конфлікту. Також він зазначає, що у теперішній ситуації, поки РФ задається питанням, як утримувати бойовиків, а нам зробити абсолютну блокаду – це приректи “ДНР” і “ЛНР” на самоліквідацію.

ccxemcmxiaaei74

Фото: Соцмережі

Георгій Салманішвілі, який є військовим експертом дотримується думки, що Україні посилення блокади Донбасу не зіграє позитивну на користь.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.