Інформує про події на Сході України

Працівник Феміди, котрий оголосив вирок на рахунок Геннадія Кернеса неочікувано подав заяву на звільнення

664 0

Суддя, який нещодавно закрив діло на рахунок голови Харківщини, написав заяву на звільнення. Про це розповіла Оксана Лисенко – прес-секретар Вищої ради правосуддя. Жінка доповнила, що звільнення пана Антонова пояснюють тиском в його бік. Наразі відомо, що Андрій Антонов звертався до ВРП з заявою про те, що на нього здійснюється тиск.

Таким чином Генеральна прокуратура України оскаржила вирок, котрий був оголошений на рахунок закриття карного діла проти Геннадія Кернеса. Працівник лави присяжних доповів, що ні хто з представників ГПУ не були наявними під час оголошенню вироку майже одразу. 10 серпня нинішнього року представники ГПУ оголосили про те що на рахунок пана Антонова була відкрита карна справа за статтею 375 ККУ.

Ця стаття має на увазі карну відповідальність за оголошення неправосудного рішення. Представник Феміди наголосив те, що від 10 серпня НАЗК прийняли неочікувано вирок проаналізувати його декларацію за останні три роки. Надалі відомо, що суддя зі справи Геннадія Кернеса поскаржився на тиск з боку Генеральної прокуратури України.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.