Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Працівники правоохоронних органів Затримали осіб, котрі завідували гральним залом

Працівники правоохоронних органів Затримали осіб, котрі завідували гральним залом

31 0
Працівники правоохоронних органів Затримали осіб, котрі завідували гральним залом

Таким чином, у Вознесенівському районі Запоріжжя функціонував заклад з ігровими автоматами, роботу якого було припинено працівниками правоохоронних органів. Звернемо вашу увагу на тому, що ігрова зала знаходилася в одному із будинків на Бульварі Центральному. Таку інформацію було оголошено прес-центром Головного управління Національної поліції.

Наголосимо на тому, що під час огляду закладу працівники правоохоронних органів вилучили порядком 15 системних блоків, 15 моніторів та гроші. В результаті дільничні інспектори поліції Вознесенівського відділення поліції на місці події  склали 6 адміністративних протоколів за частиною 1 статтею 181 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Окрім цього, було запроваджено кримінальну справу за частиною 1 статтею 203-2 КК України. Наразі ведеться досудове розслідування. У разу підтвердження вини правопорушникам загрожуватиме кримінальна відповідальністю.

Звернемо вашу увагу на тому, що наприкінці квітня працівники правоохоронних органів зафіксували ще один гральний заклад, роботу якого було припинено.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.