Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Працівники правоохоронних органів затримали злочинців, котрі пограбували підлітка

Працівники правоохоронних органів затримали злочинців, котрі пограбували підлітка

19 0
Працівники правоохоронних органів затримали злочинців, котрі пограбували підлітка

Наголосимо на тому, що днями працівники правоохоронних органів розшукали кривдників, котрі пограбували неповнолітнього. Відповідну інформацію було оголошено прес-центром Національної поліції Запорізької області.

Таким чином, 14 вересня до місцевого відділку поліції звернулася уродженка населеного пункту Василівки, котра повідомила про пограбування її 17-річного сина.

Працівники правоохоронних органів розпочали пошукову операцію правопорушників. У ході слідства стало відомо, що у хлопця з кишені був поцуплений телефон трьома незнайомцями, котрі зникли у невідомому напрямку. Надалі стало відомо, що правопорушники збули телефон у Запоріжжі та назад повернулися до Василівки. Фігурантів пограбування було заарештовано, вони намагалися провернути ще одну аферу, однак місцева жителька не потрапила на гачок.

Наголосимо на тому, що двоє із правопорушників раніше вже мали проблеми із законом та вже притягувалися до кримінальної відповідальності. Наразі відомо, що вже розпочато кану справу. Крім того,  поліцейські перевіряють причетність фігурантів до інших корисливих злочинів.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.