Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Працівники правоохоронних органів затримали злочинців, котрі вбили людину

Працівники правоохоронних органів затримали злочинців, котрі вбили людину

35 0
Працівники правоохоронних органів затримали злочинців, котрі вбили людину

До місцевого відділку поліції Бердянську було направлено звернення, в котрому йшлося про зникнення громадянина 49-років. Зникнення було зафіксовано 2 жовтня нинішнього року. Вже наступного дня тіло було знайдено у лісозмузі. Відповідну інформацію було оголошено прес-центром Національної поліції запорізької області.

Тіло було передано на судово-медичну експертизу. У результаті стало відомо, що громадянин Бердянська помер від тілесних травм. Працівники правоохоронних органів під час слідства вияснили, що даний злочин могли вчинити двоє мешканців міста. Розшукувати їх довелося за кордонами Бердянську. Вже через декілька днів ймовірних підозрюваних було затримано на території Сумської області. Затримання відбулося 11 листопада. Наразі 31-річний та 32-річний громадяни перебувають під вартою.

Стосовно даного інциденту було запроваджено кримінальну справу. Тепер підозрюваним була оголошена підозра у скоєні умисного вбивства. У разі підтвердження вини правопорушникам загрожуватиме покарання у вигляді позбавлення волі. Наразі триває досудове розслідування та встановлення всіх фактів.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.