Інформує про події на Сході України

Працьовитих Харків’ян чекають за межами країни

6.73K 2

Роботодавці з Чехії звернулись до уряду, щоб ті надали дозвіл на тимчасовий набір громадян України на роботу. Обгрунтували це тим, що недостатньо робочої сили.

На ринку пропонується близько сто сорока тисяч вакансій, а для українців надано лише 3800 квот. Аби оформити картку на роботу Чехії, потрібно витратити приблизно пів року. Разом з тим, українці порівняно з чехами, готові працювати на запропоновану заробітну плату.

Підвищення цін на продукти у Харкові

МЗС Чехії уже підвищив квоту на прийому заявок на 80 місць в місяць. Можливо, що квота на місць зросте до 800, але це лише тоді, якщо в генеральному консульстві у Львові збільшать штат.

Також не дуже давно про нестачу працівників повідомили підприємці Польщі. В Міністерстві Польщі вже розпочали форсувати пропозиції імігрантам.

На протязі минулого року, отримати дозвіл на проживання в Польщі забажаи дев’яносто п’ять з половиною тисяч громадян України, що становить шістдесят вісім відсотків від загальних звернень.
Я. Яблонський, який є Генеральним консулом Польщі в Україні повідомив, що протягом минулого року було надано найбільше кількість віз за весь час існування консульства – 126 тисяч.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.