Інформує про події на Сході України

Працьовитих Харків’ян чекають за межами країни

7.32K 2

Роботодавці з Чехії звернулись до уряду, щоб ті надали дозвіл на тимчасовий набір громадян України на роботу. Обгрунтували це тим, що недостатньо робочої сили.

На ринку пропонується близько сто сорока тисяч вакансій, а для українців надано лише 3800 квот. Аби оформити картку на роботу Чехії, потрібно витратити приблизно пів року. Разом з тим, українці порівняно з чехами, готові працювати на запропоновану заробітну плату.

Підвищення цін на продукти у Харкові

МЗС Чехії уже підвищив квоту на прийому заявок на 80 місць в місяць. Можливо, що квота на місць зросте до 800, але це лише тоді, якщо в генеральному консульстві у Львові збільшать штат.

Також не дуже давно про нестачу працівників повідомили підприємці Польщі. В Міністерстві Польщі вже розпочали форсувати пропозиції імігрантам.

На протязі минулого року, отримати дозвіл на проживання в Польщі забажаи дев’яносто п’ять з половиною тисяч громадян України, що становить шістдесят вісім відсотків від загальних звернень.
Я. Яблонський, який є Генеральним консулом Польщі в Україні повідомив, що протягом минулого року було надано найбільше кількість віз за весь час існування консульства – 126 тисяч.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.