Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Правоохоронцями були затримані вандали, котрі понівечили могили

Правоохоронцями були затримані вандали, котрі понівечили могили

29 0
Правоохоронцями були затримані вандали, котрі понівечили могили

На території Запорізької області працівники правоохоронних органів розкрили справу в псуванні могил на міському цвинтарі. До даного злочину були залучені уродженці Запоріжжя 19-ти та 21-го років. Відповідну інформацію оголошено прес-центром Національної поліції Запорізької області.

Таким чином, до Приморського відділку поліції був здійснений дзвінок від небайдужих громадян, котрі і повідомили про цей жахливий випадок. В повідомленні йшлося, що невідомі особи на міському кладовищі, розташованому на перехресті вулиць Дружби та Гагаріна, пошкодили шістнадцять надгробних плит. Стосовно вищезгаданого випадку було запроваджено кримінальне впровадження.

Вже через декілька днів правоохоронці вийшли на слід злочинців. Ними виявилися місцеві жителі міста, котрі зізналися у скоєному злочині. Наразі вони перебувають під вартою. Окрім цього, правопорушникам обирається запобіжний захід.

Тепер правопорушникам загрожуватиме кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі терміном від 4 до 7 років. Триває досудове розслідування та встановлення причетності правопорушників до подібних інцидентів.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.