Інформує про події на Сході України

Представник Запоріжжя не брав участі в голосуваннях у ВР

1.32K 0

Чому деякі з народних обранців не беруть участь в голосуванні? Голосування – одне з зобов’язань депутатів, яке вони повинні виконувати, так-як це одне з їх основних завдань – розгляд та затвердження рішень.

Наразі надійшла така інформація, що Олександр Пономарьов не брав участі в липневих голосуваннях. Пан Олександр входить до групи «воля народу», що представляє запорізьку область.

Зауважимо, що у комітеті виборців України заявляють, що поважних причин пропуску робочих годин пан Олександр не назвав. Однак проаналізувавши  відомості засобів масової інформації можна дізнатися, що чоловік перебуває у лікарні з діагнозом «інфаркт». Поки вищезгадана інформація не була підтверджена чи спростована. Повідомляється. Що вже найближчим часом стане відома офіційна причина пропуску чоловіком засідань.

До відома, у липні нульовий показник голосування було виявлено у 14 народних обранців. За нинішній місяць у верховній раді було проведено 12 засідань, під час яких здійснено більш ніж 320 голосувань. В результаті було затверджено 14 постанов верховної ради. Наразі ведеться розслідування, щодо причини пропусків засідань народними обранцями.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.