Інформує про події на Сході України

Прес-секретарці Геннадія Кернеса та за «копійки» продали житлове приміщення

1.19K 0

На початку літа ФОП Інна Москвіна отримала у власність житло за адресом проспект Незалежності, 1. Зауважимо, що з загальним розміром будівлі в 103 квадратних метри жінка віддала лише 250 тисяч гривень.

Тобто сума за м2 дорівнювала близько 2 тисяч 400 гривень, що занадто низько, як на сьогодні. Якщо взяти для порівняння, то на тому ж самому регіоні, а саме по проспекту Незалежності за житло потрібно віддати понад 60 тисяч американських доларів за 160 м2.

Інна Москівна наразі популярна українська ведуча та телевізійна журналістка. Пані Інна проживає  в оселі по проспекту Науки, співвласником якої числиться Юрій Сидоренко – керівник Департаменті з діл інформації та зв’язку з народом Харківської міської ради .

Також щасливчиком, котрий отримав квартиру за безцінок являється Тесля Валерій Володимирович. Чоловік удостоївся житловим приміщенням , загальна площа якого складає більш ніж 140 м2. Наголосимо, що вартість цієї оселі за м2 складає 6 тисяч 747 гривень.

В червні ще одним покупцем «даремного» житла став Мартинов Роман Сергійович. Його купівля  складала 289 тисяч гривень за 80 м2 (3 тисячі 594 гривні за м2).

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.