Інформує про події на Сході України

Причини виникнення стресових ситуацій на роботі

6.31K 0

Більша частина людей впевнена, що робота не може бути ідеальною. Як все добре не було б, всерівно виникають стресові ситуації.

Відповідно до даних аналітиків з порталу Работа.юа що стреси дуже часто трапляються майже з 41% працюючих. 20,2% працюючих постійно перебувають в стресах у зв’язку з роботою. 29,8% громадян більше повезло, оскільки  вони інколи попадаючи в стресові ситуації, а не постійно. Майже 8% прицюючих дуже рідко стикаються з таким розумінням, як стрес, але все ж інколи буває. І лише 1% осіб можна вважати абсолютно щасливими, оскільки згідної їхнії слів, стресів у них не буває.

Найбільш часто у працівників виникає відчуття нервування, оскільки необхідно киконати певні завдання в чіткі часові рамки. Така причина є основною майже для 60% працюючих.

У зв’язку з великою відповідальність нервують 32,6% робітників, або ж власники фірм. До стресу вдаються також через керівництво, оскільки не знають, що від них очікувати, таких майже 30%. У зв’язку з нецікавою роботою, дискосфорт виникає в 28% працюючих.  А у 27% осіб причиною виникнення стресу є низька заробітна плата.

В декого причиною є керівництво з яким не найкраще склалися робочі відносини, таких майже 16%. А в декого причиою є надвичайний контроль над 7ними – 15,7%. Звісно робочий колектив також важливо, а якщо в ньому не хороші відносини, то це призводить до нервування, таких виявилося 10%. Майже для 10% робітників причиною стресу є незручний графік роботи. А в декого складні фізичні умови роботи – 6,9%. Опитуваним було необхідно вибрати три найчасті причини стресу.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.