Інформує про події на Сході України

Приватизаційні «кроки» компанії «Мотор Січ»

1.01K 0

Зовсім нещодавно на скликанні комісії депутатів, де розглядалися проблеми міського бюджету була обговорена несподівана тема. Так повідомляється, що «Мотор Січ» має за мету приватизувати нерухомість туберкульозного диспансеру та морга.

Керівники фірми «Мотор Січ» адресувалися до обласної ради Запоріжжя з планом, що включає в себе спробу відчуження об’єктів нерухомості, що перебувають на «плечах» комунальних інституцій обласної ради котрі розташовані по вулиці Омельченко, 27, 27-б.

Якщо більш детально, то розмова йшла про хазяйські приміщення, які закріплені за протитуберкульозним диспансером та Запорізьким бюро СМЕ.

Юридичне керівництво наголошує на тому, що вище перераховані об’єкти не несуть за собою певної вартості. Глави комунальних закладів підтримують ініціативу, щоб ці поміщення були приватизованими.

Цікаво, щоб «моторівці» мали можливість приватизувати дане майно, їм потрібна ухвала Запорізької наради на створення списку об’єктів приватизації для забезпечення електронного аукціону з продажу предметів незначної приватизації.

Ця справа буде обговорюватися на подальшому скликанні ради, яка повинна відбутися 22 травня.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.