Інформує про події на Сході України

Прийнято стратегічний розвиток Харкова

6.37K 2

Для Харківчан позитивна новина, оскільки місто планується розвивати. Прийнято стратегічний розвиток Харкова на 5 наступних років, що значно підвищить розвиток міста, підніме рівень життя, так сказати наблизить до Європейського. Відтепер головним завдання є втілити даний план в реальність.

Дещо раніше такий документ був прописаний для України, згодом для Харківської області, а тепер власне для Харкова. В ньому прописано переваги і недоліки життєвих сфер, сценарій розвитку міста, проблеми і сподівання.

Можливості міста не мають меж, а основним завданням «євро-стратегії» є пошук грошей. Це можна робити через залученням інвесторів, або ж економити.

Можна залучати багато інших джерел, наприклад міжнародну технічну підтримку та інші. Якщо є стратегія розвитку міста і проекти, доступ до них цілком можна отримати.

Літом до обговорення могли долучитись городяни, пропозиції ініціативних буди взяті до уваги.

Авторами взято до уваги напрацювання з проектів USAID і Євросоюзу, Канади та Швейцарії. Всі ідеї згодом було обговорено на форумах і конференціях. «Харизматичний, активний, рішучій, креативний, інтелектуальний, відповідальний» – так описали Харків.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.