Інформує про події на Сході України

Прийнято стратегічний розвиток Харкова

7.08K 2

Для Харківчан позитивна новина, оскільки місто планується розвивати. Прийнято стратегічний розвиток Харкова на 5 наступних років, що значно підвищить розвиток міста, підніме рівень життя, так сказати наблизить до Європейського. Відтепер головним завдання є втілити даний план в реальність.

Дещо раніше такий документ був прописаний для України, згодом для Харківської області, а тепер власне для Харкова. В ньому прописано переваги і недоліки життєвих сфер, сценарій розвитку міста, проблеми і сподівання.

Можливості міста не мають меж, а основним завданням «євро-стратегії» є пошук грошей. Це можна робити через залученням інвесторів, або ж економити.

Можна залучати багато інших джерел, наприклад міжнародну технічну підтримку та інші. Якщо є стратегія розвитку міста і проекти, доступ до них цілком можна отримати.

Літом до обговорення могли долучитись городяни, пропозиції ініціативних буди взяті до уваги.

Авторами взято до уваги напрацювання з проектів USAID і Євросоюзу, Канади та Швейцарії. Всі ідеї згодом було обговорено на форумах і конференціях. «Харизматичний, активний, рішучій, креативний, інтелектуальний, відповідальний» – так описали Харків.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.