Інформує про події на Сході України

В чиї кишені йдуть гроші на ремонт водопостачання?

496 0

Один з керівників Харківського комунального підприємства «наварився» на ремонтних роботах водопостачання. До кишені чоловіка незаконно потрапила чимала сума грошей. Ця цифра складає більш ніж 100 тисяч гривень.

За повідомленням прес-центру прокуратури Харкова відомо, що працівники правоохоронних органів направили до залу Феміди обвинувачуваний акт, стосовно використання службового місця в протизаконних діях.

У зазначеного підприємства протягом двох років відбувалися ремонтні роботи системи холодного та гарячого водопостачання в помешканнях. Тож керівник, не гаючи часу, не аргументовано підвищував ціну виконуваних робіт. Паралельно чоловік займався шахраюванням, а саме підробкою документації. В результаті даної афери підозрюваний зміг збагатитися на 110 тисяч гривень.

Працівники правоохоронних органів детально розглядають дану справу, аналізують документацію та проводять опитування можливих співучасників  цієї афери. Наразі горе-директору загрожує до трьох років позбавлення волі. Найближчим часом заплановано декілька судових засідань, внаслідок яких і буде оголошено вирішальний вирок.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.