Інформує про події на Сході України

Прокурор в Бердянську продала автівку за 720 тисяч гривень

303 0

Під час аналізу електронної декларації Анни Вінницької стало відомо, що вона продала свій автомобіль за 720 тисяч гривень. Звернемо увагу, що пані Анна займає посаду прокурора в Бердянську. Відповідна заява була оголошена на сайті НАЗК.

Окрім цього, стало відомо, що завдяки реєстру транспортних засобів МВС пані Вінницька продала автівку класу Toyota RAV4 2016 року, з першочерговою сумою в 400 тисяч гривень. Звернемо вашу увагу на тому, що лише за останній год прокурор отримали порядком 875 тисяч гривень.

У своїй електронній декларації Анна Вінницька не оминула пункту, стосовно нерухомості. Таким чином, у подружжя є власна квартира, загальна площа якої становить порядком 68 “квадратів”. Також у їхній власності є чималий гараж на 54 м2 в селищі Більмак. Задекларована була і досить велика земельна ділянка розміром у 7,4 гектара в Більмакском районі.

Звернемо увагу на тому, що основну частку автопарку у родинні Вінницьких належить її чоловіку. Таким чином, він володіє двома автівками, а саме: легковий автомобіль ВАЗ та вантажний – КАМАЗ. До цього всього він має у своєму складі причіп  СЗАП 1990 року випуску.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.