Інформує про події на Сході України

Проти генерального керівника тепломережі Харкова відкрили кримінальну справу

947 0

Керівника підприємства «Харківські тепломережі» Сергія Андрієва підозрюють щодо незаконного збагачення та недостовірних даних в декларації.

Працівники ГПУ восени 2017 року під час слідчих справ дістали дані про наявність у пана Сергія рахунка в «Укрексімбанку». Мова йде про 1,8 мільйонів гривень. Зауважимо що в декларації Сергія Андрієва за 2016 рік ці показники не фігурували.

Незаконні махінації чоловіка було розкрито під час слідства нового резонансного карного діла. Мова йде про розтрату фінансів Міжнародного банку перебудови та розвитку.

Цікаво що пан Сергій в період з 1985 року по 2000 займав посаду працівника в тепломережах. З часом чоловік збагачувався досвідом і надалі працював від посади слюсаря до посади, де він виконував повноваження зама директора. Далі на певний період він поринув у сферу підприємництва, а потім мав під контролем обласні та комунальні фірми тепломереж.

За весь час своєї робочої діяльності Сергій Андріє придбав пару квартир, земельну територію, житловий будинок, авто марки Lexus RX 350. Також чоловік є власником чималих рахунків в банках, за останніми даними його капітал в «Приватбанку» нараховує 2, 75 мільйонів гривень.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.