Інформує про події на Сході України

Протистояння газовому свавіллю

6.4K 1

Жителі міста Чугуєва вирішили протистояти газовому свавіллю. Вони подали до суду заяву на НКРЕП. Причиною подання стало введення абонплати за надання газу.

Громадяни вимагають, щоб постанову було переглянуто. Якщо все ж її не скасують, то хоча б, нарахування обов’язкового платежу щоб було справедливим. Жителі України вже з першого квітня повинні сплачувати абонплату за газ. Щоправда згодом Національною комісією з регулювання енергетики та комунальних послуг дію такого рішення було призупинено.

Харків’яни можуть залишитися без електроенергії

Р. Лихачов, який є юристом розповів, що до правозахисної служби Чугуєва надходили звернення від жителів, оскільки в людей викликало обурення, що газ провели вони за свої кошти, труби купували також самі і розраховувалися за роботу, що в результаті є великою сумою. А тепер ще й мають платити за експлуатацію їхню., оскільки труби вважають що належать до власності постачальника газу.

Найбільше відчують на собі вплив такого рішення споживачі, які користуються лише газовими плитами. Як підрахували правозахисники, абонплата для таких споживачів за використаний газ буде вищою до дев’яти разів. Якщо ж підрахувати по розрахункам, то це виглядає, неначе газ палять вони протягом доби на повну потужність і безпереривно.

Позов в якому висвітлюється вимога про скасування необґрунтованого рішення НКРЕПу було спрямовано до Окружного адміністративного суду Києва.

Також правозахисниками Чугуєва було написано лист до Гройсмана з проханням вжити заходи, щоб вирішити це питання на користь жителів України.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.