Інформує про події на Сході України

Проведення тижня права в Запорізькій області

3.21K 0

Видавши розпорядження голови обласної державної адміністрації, було затверджено  плани заходів на рахунок проведення всеукраїнського тижня права у Запорізькій області 2017- го року.

В честь проголошеної декларації по правам людини в українських школах запланували провести урок на тему прав людини в грудні.

Школи, культурні заклади та військові частини проведуть заходи на інформаційні, освітні та виховні теми, в вигляді лекцій, бесід, зустрічей за круглим столом, правових конкурсів, ігор та змагань.

За допомогою мережі приймалень громади та юридичних закладів заплановано забезпечити безкоштовне консультування населення по питанням захисту прав людини.

У планах провести книжкові виставки, презентації літератури з прав людини та іншого правового змісту, ознайомити з матеріалами, їх оформлення в школах, університетах, культурних організаціях, військових частинах стендів на правову тему.

Також проводиться організація науково-практичних конференцій, зустрічей за круглим столом, бесід, проведення провідними юристами майстер-класів, будуть присутні представники органів місцевої влади.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.