Інформує про події на Сході України

Проведено аналіз працевлаштування безробітних за 2018 рік    

241 0

Нещодавно були підведені підсумки на Запоріжжі, щодо працевлаштування безробітних за нинішній рік. Місцевий ОЦЗ оголосив результати своєї діяльності за проміжок часу від січня по листопад місяці 2018 р.

За попередньою інформацією стало відомо, що від початку нинішнього року було надано місце праці порядком 40 тисячам запорожцям. Від січня місяця майже 600 персон працевлаштувалися на нові посади, за які ведеться відшкодування єдиного внеску роботодавцям, також 100 запорожців організували власне діло за рахунок одержання одноразової підтримки по безробіттю. Понад 3500 безробітних освоїли фахову підготовку, підвищення рівня кваліфікації…

Керівник ОЦЗ Ірина Дуднік доповіла, що за нинішній рік в базі даних ДСЗ  Запоріжжя було зафіксовано більше 45 тисяч вакансій. За інформацією прес-центру Запорізької обласної державної адміністрації стає ясно, що за вищезгаданий період кількість зафіксованих безробітних, які проходили навчання за спеціальною формою, збільшилася в порівнянні з 2017 роком на більш ніж 40% і склала майже 280 особи.

Звернемо вашу увагу на тому, що від початку 2019 року ввійде в дію нова система реєстрації непрацевлаштованих осіб.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.