Інформує про події на Сході України

Проведено грошовий аналіз бюджету за 2018 рік

67 0

Нещодавно на Запоріжжі пройшов аналіз витрат запорізького бюджету. Саме засідання відбулося 25 лютого, під час якого виступала Ольга Вагіс – керівниця департаменту фінансової та бюджетної політики міської ради. Паралельно народні обранці відзвітувалися стосовно виконання бюджету за минулий рік.

Звернемо вашу увагу на тому, що прибуток за 2018 рік дорівнював порядком 8 мільярдів 600 мільйонів гривень, з іншого боку затрати – більше 9 мільярдів гривень.

Основну частину прибутку складають грошові надходження від фізичних осіб та місцевих податків… Паралельно до числа затрат можна віднести розходи за громадський захист, освіту та житлово-комунальні послуги. Наголосимо на тому, що лише на потреби ЖКП було витрачено порядком 1,7 мільярда гривень.

У сфері транспорту було виділено більше 580 мільйонів гривень. За ці кошти була реалізована купівля транспорту для КП «Запоріжелектротранс», монтування камер спостереження по місту…

Не слід упускати той момент, що за інформацією департаменту фінансів лише за 2018 рік вийшло підвищити прибуток більше ніж на 90 млн грн. Разом з цим зросли і планові показники власних доходів міської казни на 330 млн грн.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.