Інформує про події на Сході України

Реалістична заробітна плата харків’ян

5.31K 0

Реалістична заробітна плата жителів України в березні була рівна шести тисячам сімсот п’ятдесяти двом гривням. Дана сума є майже на дев’ять відсотків вищою в порівняні з місяцем лютим. А порівняно з мінімальною, то така сума є вищою в два рази. У Державній статистиці проаналізували, що за рік ця сума підвищилась на дев’ятнадцять відсотків.

Але попри підвищення винагороди за роботу, такої суми не є достатньо, щоб покриват витрати на неохідні речі. Оскільки ціни всіх товарів також зросли.

Жителька Харкова Мар’яна поділилася, що хоч в Держстаті кажуть таку інформацію, але її заробітна плата залишилась незмінною. Її грошей і чоловіка якраз вистачає щоб заплатити за квартиру і купити продукти.

Харків’янам збільшать суму соціальних виплат

Згідно підрахунків економістів в першому кварталі даного року сума за мінімальну продуктову корзину підвищилась на сто тридцять гривень, тобто на десять з половиною відсотків.

Від Економічного дискучійного клубу відомо,  що в місяці квітні вартість продуктового кошика дорівнювала тисяча триста шістдесят чотири гривні. А це вісімдесят п’ять відсотків прожиткового мініуму.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.