Інформує про події на Сході України

Родина запорізького підполковника поліції може отримати квартиру

1.16K 0

Невдовзі підполковник поліції Олег Кирбят’єв матиме можливість отримати від рук виконавчого комітету міської ради трьох кімнату квартиру.

Відомо, що від Департаменту кіберполіції Національної поліції було надіслано листа, яке адресовано міському виконавчому комітету. Мова йде про надання службової квартири для постійного місця проживання. Щасливчиками повинні стати родина Кирбят’євих.

Так Жінка пана Олега – Елліна Позднякова- Кирбят’єва виконує обов’язки проректора Хортицької академії. Також вона є працівником міськвиконкому Запоріжжя.

Надійшла інформація, що родина не має власної квартири, натомість у їхній власності є дачне приміщення. Відомо, що площа даного будинку складає не менше 170 м2. Також сім’я підполковник поліції має в своєму складі близько 10 соток земельних ділянок.

Сімейна пара дійшла до висновку, що потрібно вже мати власну квартиру та взялися за оформлення службової квартири.

Зауважимо, що пан Олег в своїй декларації повідомив, що його річний загальний заробіток складає близько 210 тисяч гривень. Пані Елліна ж за останній рік отримала 450 тисяч заробітку. Також на банківських рахунках жінка має 100 тисяч гривень та по 5 тисяч доларів та євро відповідно.

Чи отримає подружжя квартиру стане ясним вже на найближчому засіданні міського виконавчого комітету.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.