Інформує про події на Сході України

Розкрито запорізького наркоторгівця

77 0

До уваги працівників управління протидії наркозлочинності надійшли відповідні дані про те, що на просторах міста працює наркодилер. Відомо, що злочинець розповсюджував по Запоріжжю небезпечну сировину, а саме – метадон.

На сьогодні було відкрито кримінальне впровадження за частиною 2 статтею 307 Кримінального кодексу України. Тож 12 лютого працівниками правоохоронних органів було задокументовано факт  розповсюдження наркотичних речовин. Відповідну речовину було направлено на експертизу для підтвердження злочину.

За повідомленням прес-центру запорізької Національної поліції, злочинцем опинився 29-річний громадянин міста. Відомо, що раніше чоловік вже був притягнутий до залу Феміди і відбував певний термін позбавлення свободи. Потім оперативна група провела плановий обшук домівки наркоторгівця. Тепер чоловіку загрожує повторне позбавлення волі, термін якого вже буде вирішувати лава присяжних.

Наголосимо на тому, що минулого місяця було викрито ще одну подібну групу. Дві жінки розповсюджували на території Запоріжжя вже згаданий метадон. Наразі вони перебувають під вартою і чекають оголошення рішення суду.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.