Інформує про події на Сході України

Розмови про безвізовий режим

7.09K 0

Від депутатів Європарламенту до співпрацівників з Конгресу і Сенату США надійшла пропозиція про розгляд питання щодо організації спільної конференції високого рівня по Україні. Захід має на меті оцінити досягнутий прогрес Україною і обговорити спільну підтримку України Сполученими штатами Америки і Євросоюзом.

В листі йдеться мова, що ця зустріч доповнить надання в травні або червні даного року безвізового режиму поїздок до країн Шенгенської зони для громадян України.

Оскільки вже не раз дата надання режиму без віз переносилася. А президент України ще перед виборами обіцяв прийняття такого рішення. Після цього таку ж обіцянку давали інші політики.

Працьовитих Харків’ян чекають за межами країни

Деякі політики притримуються думки, що за невиконані обіцяння на виборах потрібно ввести відповідальність, яка каратиметься кримінально. Закон з таким рішення в парламенті вже зареєстрували.

Фахівці дотримуються думки, що навіть кола для українців безвізовий режим стане доступним, то далеко не всім зможуть ним скористатись.

Політолог В. Рубан ділиться, що в Харкові близько вісімдесяти п’яти відсотків населення знаходиться на межі бідності і навіть не знають, чим оплатити за квартиру, що казати про поїздки до Європи.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.