Інформує про події на Сході України

Розмови про безвізовий режим

5.97K 0

Від депутатів Європарламенту до співпрацівників з Конгресу і Сенату США надійшла пропозиція про розгляд питання щодо організації спільної конференції високого рівня по Україні. Захід має на меті оцінити досягнутий прогрес Україною і обговорити спільну підтримку України Сполученими штатами Америки і Євросоюзом.

В листі йдеться мова, що ця зустріч доповнить надання в травні або червні даного року безвізового режиму поїздок до країн Шенгенської зони для громадян України.

Оскільки вже не раз дата надання режиму без віз переносилася. А президент України ще перед виборами обіцяв прийняття такого рішення. Після цього таку ж обіцянку давали інші політики.

Працьовитих Харків’ян чекають за межами країни

Деякі політики притримуються думки, що за невиконані обіцяння на виборах потрібно ввести відповідальність, яка каратиметься кримінально. Закон з таким рішення в парламенті вже зареєстрували.

Фахівці дотримуються думки, що навіть кола для українців безвізовий режим стане доступним, то далеко не всім зможуть ним скористатись.

Політолог В. Рубан ділиться, що в Харкові близько вісімдесяти п’яти відсотків населення знаходиться на межі бідності і навіть не знають, чим оплатити за квартиру, що казати про поїздки до Європи.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.