Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Розважальні заходи Бердянська, котрі потрібно відвідати під час відпустки

Розважальні заходи Бердянська, котрі потрібно відвідати під час відпустки

41 0
Розважальні заходи Бердянська, котрі потрібно відвідати під час відпустки

Нещодавно ми розповідали про те, де можна пожити на термін відпустки на території курортного містечка Бердянськ та вартість проживання в номерах «економ» та «люкс». До того ж на сайті було повідомлено про міські пляжі, на які краще звернути увагу при відпочинку. Сьогодні ми оголосимо про розважальні заклади Бердянська, котрі потрібно обов’язково відвідати при літньому курорті.

Одразу ж приділимо увагу місцевому дельфінарію «Немо» куди можна піти, як самому, так разом із дітлахами. Свято Вам подарують дельфіни та морські котики, котрі покажуть феєричне шоу, неймовірні трюки. Окрім цього, Ви матимете можливість сфотографуватися з дельфінами, поплавати разом з ним.

Наголосимо на тому, що відвідати можна місцевий зоопарк, котрий відрекомендував себе по всій Україні. «Сафарі» славиться великою кількістю тварин, котрих можна погодувати та з якими дозволено зробити фото на пам’ять.

Для молоді також є чимало закладів, де можна весело провести день. Пляжні вечірки проходять на території акваторії Аквапарка. Чимало нічних клубів функціонує на території міста, а саме: «РІО», “Daktus”, “Атлантіс”, “Карусель”, “Барракуда” та багато інших.

Якщо ви любителі екстриму, то на набережній є чимало атракціонів, після яких мурашки йдуть по тілу. Цінова політика за один білет складає від 50 до 120 гривень.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.