Інформує про події на Сході України

Середньомісячна зарплатня на Запоріжжі здвинулася з місця

626 0

Звернемо вашу увагу на тому, що середньостатистична заробітна плата мешканця Запоріжжя за період від січня по листопад 2018 року дорівнювала 9 тисяч 238 гривень. Цікаво, що місто займає 4 позицію з даного показника серед інших областей України.

Середньооблікова кількість штатних фахівців, зайнятих на фірмах з чисельністю працюючих 10 осіб і більше громадян, у листопаді минулого року дорівнювала порядком 360 тисяч осіб. Дана інформація відома завдяки прес-центру Запорізької державно адміністрації. Окрім цього, середній заробітній дохід одного штатного робітника в жовтні минулого року майже в 2,5 разів перескочила законодавчо встановлений ступінь «мінімалки». Тобто з позначки 3 тисяч 723 грн зарплатня зросла до 9 тисяч 106 грн, якщо брати у порівнянні подібний період 2017 року.

До вашого відома повідомляємо, що найвищий заробітній дохід в місті мають робітники сфери електроенергії, газу (порядком 15 тисяч гривень), металурги ( більш ніж 14 тисяч гривень).

До антирейтингу даного питання можна віднести працівників текстильного діла, виготовлення одягу та робітників охорони здоров’я разом з фахівцями громадської підтримки.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.