Інформує про події на Сході України

Що бояться патрульні поліції з Харкова?

6.14K 0

Харківчани постійно помічають, що в патрульних поведінка, неначе все під контролем і нічого не відбувається. Так все ж, що бояться патрульні поліції з Харкова.

Жителька Харкова Олена повідомила, що одного разу відбувся випадок, коли сусіди з будівлі при переїзді залили замок воском, змалювали двері. Майже всіх колег уже не було на роботі, ті хто залишився закривали приміщення, але це не вдалося. В результаті зателефонували в поліцію, надалі написали заяву по ситуації, а далі, а далі нічого. Бо відповіді на питання, що робити вони не надали.

Харків’янка Ольга також залишилась незадоволеною після взаємодії з патрульними. В неї виникло враження, неначе вони намагаються допомогти, правопорушники можуть на них говорити ненормативною лексикою, а вони не реагують на це.

Вадим Лісничук, який є начальником патрульної комісії повідомляє, що в його співробітників неначе страх якийсь перед співробітниками прокуратури, які раз у раз шукають в їх діях перевищення службових повноважень.

«Були 2 ситуації, коли прокуратура побачила в діях патрульного перевищення службових повноважень. Суд, звичайно, розбереться. Патрульні відчувають, що в будь-якому їхньому погляді, кожному жесті можуть угледіти перевищення службових повноважень. Звичайно, потрібно розуміти, що якщо на працівника патрульної поліції кричить жінка, а у неї до цього сталося горе, то тоді нам потрібно її вислухати і все це «проковтнути». Якщо ж це якийсь п’яний «неадекват», то тут потрібно миттєво приймати рішення і діяти. Однак, є страх у хлопців, що вони можуть потрапити в поле зору прокуратури за перевищення повноважень», – пояснив Лісничук.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.