Інформує про події на Сході України

Що бояться патрульні поліції з Харкова?

7.64K 0

Харківчани постійно помічають, що в патрульних поведінка, неначе все під контролем і нічого не відбувається. Так все ж, що бояться патрульні поліції з Харкова.

Жителька Харкова Олена повідомила, що одного разу відбувся випадок, коли сусіди з будівлі при переїзді залили замок воском, змалювали двері. Майже всіх колег уже не було на роботі, ті хто залишився закривали приміщення, але це не вдалося. В результаті зателефонували в поліцію, надалі написали заяву по ситуації, а далі, а далі нічого. Бо відповіді на питання, що робити вони не надали.

Харків’янка Ольга також залишилась незадоволеною після взаємодії з патрульними. В неї виникло враження, неначе вони намагаються допомогти, правопорушники можуть на них говорити ненормативною лексикою, а вони не реагують на це.

Вадим Лісничук, який є начальником патрульної комісії повідомляє, що в його співробітників неначе страх якийсь перед співробітниками прокуратури, які раз у раз шукають в їх діях перевищення службових повноважень.

«Були 2 ситуації, коли прокуратура побачила в діях патрульного перевищення службових повноважень. Суд, звичайно, розбереться. Патрульні відчувають, що в будь-якому їхньому погляді, кожному жесті можуть угледіти перевищення службових повноважень. Звичайно, потрібно розуміти, що якщо на працівника патрульної поліції кричить жінка, а у неї до цього сталося горе, то тоді нам потрібно її вислухати і все це «проковтнути». Якщо ж це якийсь п’яний «неадекват», то тут потрібно миттєво приймати рішення і діяти. Однак, є страх у хлопців, що вони можуть потрапити в поле зору прокуратури за перевищення повноважень», – пояснив Лісничук.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.