Інформує про події на Сході України

Що декларує чиновниця від фракції БПП?

206 0

Днями свою декларацію подала до НАЗК народна обраниця від партії БПП Ольга Ревчук.

Тож, за 2018 рік пані Ольга задекларувала валовий прибуток на 17,2 мільйонів грн. Звернемо вашу увагу на тому, що від цієї суми 110 тисяч грн – заробітна плата її чоловіка, котрий працює в компанії «УкрНДІСпецсталь». Окрім цього, чиновниця удостоїлася заробітної плати в 388 тисяч грн, дивідендів в розмірі 7,5 мільйонів грн від підприємства Ферротрейдінг та близько 1,5 мільйонів грн завдяки підприємницькій роботі. Наостанок вона задекларувала подарунок на суму в 7,6 мільйонів грн.

Проаналізувавши декларацію, стає відомо, що готівкою пані Ревчук зберігає більше 15 мільйонів гривень. Окрім цього, на банківському рахунку вона має 1,5 мільйони грн та дивіденди в розмірі 7 мільйонів грн.

Автопарку сім’ї складається з машини Volkswagen Transporter 2009 року випуску. Також вона має яхту Monterey 330 за 1,5 мільйона грн та катер Maxum, човен Mercury, причіп для моторного човна Selft Boat Trailer.

Також родина Ревчуків має квартиру в житловому комплексі «Ренесанс» на 310 м2. Окрім цього вони є власниками 2 осель поблизу Дніпра в селі Приватне, що на Запоріжжі.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.