Інформує про події на Сході України

Головна » ТОП » Що потрібно знати про нову об’єднану територіальну громаду на Харківщині?

Що потрібно знати про нову об’єднану територіальну громаду на Харківщині?

1.59K 0
Що потрібно знати про нову об’єднану територіальну громаду на Харківщині?

Наразі місто може похизуватися тим, що у своєму складі має нову територіальну громаду, котра вміщує в себе більш ніж 74 тисячі громадянина.

Зауважимо, що дана ОТГ являється найбільшою по всій державі. Дану заяву було оголошено працівниками прес-служби Харківської обласної державної адміністрації. Таким чином в Лозівську об’єднану територіальну громаду було зареєстровано 23 населених пункти.

Юлія Світлична – керівник ХОДА заявила, що громадяни Лозівського району паралельно зі створенням громади матимуть можливість отримувати нові передові перспективи для піднесення. Цікаво зауважити, що дещо раніше в 4 унітарних громадах Харківщини відбулися вибори щодо очолювання місця керівника ОТГ. В результаті чого в 3 общинах лідером став представник президентської партії. Також головою Пісочинської общини являється Олег Чернобай, Циркунівської – Микола Сикаленок, а Великобурлуцької громади – Віктор Терещенко.

Зауважимо, що більшу кількість голосів, а саме 84 відсотки отримав кандидат на місце керівника ОТГ від блоку «Солідарність». Народні обранці займуть майже 52 відсотки місць  в радах громад.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.