Інформує про події на Сході України

Що приховує від народу Костянтин Бриль?

1.14K 0

Керівник ЗОДА Костянтин Бриль не записав до своєї електронній декларації цілих 5 машин. Зауважимо, що його автосалон складається з одного Range Rover та чотирьох машин класу Mercedes-Benz.

Чоловік не оприлюднив у листі декларації про свої грошові вклади на курорти, приватний заклад де навчається його донька… Проти народного обранця була відкрита кримінальна справа за сумнівом в наданні невірогідних фактів під час запису декларації.

Також на пана Костянтина була оформлена нотаріальна довіреність на розпорядження власністю його батька. Наголосимо на тому, що Іван Бриль являється власником 0,4 га землі та будинком, котрий розташований у столиці. Додамо, що чоловік має у своєму розпорядженні 2 особняки, площа котрих разом складає майже 190 м2.

Під час чергового слідства НАБУ вияснено, що родина Брилів подорожувала протягом року по різним куточку світу, а саме: Ізраїль, Італія, Греція… У вищеперерахованих державах сім’я губернатора перебувала в дорогих помешканнях.  Зауважимо, що ціна послуг однієї авіаційної компанії в 2016 році дорівнювала близько 40 тисяч американських доларів, так-як на той момент офіційний прибуток пана Костянтина був набагато меншим.

Після того, як дана інформація стала оприлюдненою на одній із сторінок в інтернет мережі Костянтин Бриль повідомив, що згадані автвіки, котрими він користувався були записані в декларації минулого року.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.