Інформує про події на Сході України

Що робити харків’янам, які не хочуть, щоб в їхньому будинку ставили загальний газовий лічильник?

2.39K 0

Інструкція для жителів багатоповерхівок, що не хочуть мати загальний газовий лічильник на будинок.

Згідно з новоприйнятим законом, газорозпридільчі компанії не мають права встановлення загальні газові лічильники на будинок, якщо цього не бажають жителі цього будинку. Також продовжено терміни встановлення індивідуальних газових лічильників, до першого дня 2021 року.

З даного моменту, газорозпридільчими компаніями не може бути встановлено загальний лічильник на свій розсуд. Тепер ця процедура потребує погодження з цим більшості жителів будинку, що є майже неможливим. Тому, в даному випадку, компанії будуть змушені ставити індивідуальні лічильники, а не як раніше нав’язувати установлення загального.

Внаслідок цього, як думають експерти, найближчим часом суди міста будуть переповнені. Жителі міста, які не давали згоду на встановлення загального лічильника в їх будинку, будуть позиватися.

Мовчання, не бажання звертатись в компанію або ж до суду є за замовчуванням згодою на встановлення лічильника в будинку. Тому якщо ви маєте бажання від нього відмовитись, необхідно написати лист та в ньому зібрати підписи незгодних проживаючих, та з ним звертатись до компанії. Якщо ж там не визнають своє порушення при установці лічильника, варто йти до суду.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.