Інформує про події на Сході України

Що роблять Харківчани, щоб більше заробляти

7.31K 1

Заробітна плата – це одне з найбільш важливих питань українців. Аналітики сайту rabota.ua надали інформацію, що серед всіх опитаних, хто має стабільну заробітну плату, задоволені не всього лиш тридцять дев’ять відсотків.

1

На запитання, чи задоволені ви своїм матеріальним становищем, 46% відповіли скоріше не задоволений, 35% скоріше задоволений, 15% взовсім не задоволений і лише 4% цілком задоволені.

32% громадян займаються підробітком. А 21% працюють понаднормово.

2

Для того, щоб заробляти більше 47% постійно підвищують свою кваліфікацію, 32% займаються фрілансом в вільний час, 30% нічого не роблять, 21% працюють понаднормово, беруть додаткові проекти, 13% мають свій невеликий бізнес, 13% часто зміюють місце роботи з підвищенням заробітної плати, 10% регулярно просять підвищення заробітної плати, 2%інше.

При цьому всьому експерти кажуть, що лише 2% незадоволені тим, що їм доводиться шукати другий, або ж і третій підробіток.

На запитання, чи подобається їи їхній підробіток, 59% відповіли, що скоріше так, 22% – дуже подобається, 17% – скоріше не подобається і лише 2% відповіли що не подобається.

3

Підробіток не такий і великий, оскільки для 2/3 опитаних це всього лиш до третьої частини основного заробітку. В кожного п’ятого близько 50% від основного доходу. Лише 2% збілшили свій дохід вдвічі завдяки поєднанню основного і додаткового доходів.

4

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.