Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Що задекларувала очільниця однієї з лікарень Запоріжжя?

Що задекларувала очільниця однієї з лікарень Запоріжжя?

366 0
Що задекларувала очільниця однієї з лікарень Запоріжжя?

Одна з головних лікарів медичного закладу задекларувала квартиру, ціна якої досягає 700 тисяч гривень. Дану інформацію було розголошено завдяки опублікованій декларації самої Ірини Машихіної.

Зауважимо, що пані Машихіна являється директором комунального закладу «Обласний центр медико-соціальної експертизи». Дана структура відповідає за реабілітаційний період осіб з обмеженими можливостями  та опрацьовує індивідуальну програму для поновлення рівня життєдіяльності.

На посаді головного лікаря закладу жінка перебуває вже більше 22 років. За минулий рік керівниця удостоїлася заробітної плати розміром в 185 тисяч грн. Того ж року вона придбала власну квартиру за 700 тисяч грн. Цікаво, що в інших деклараціях Ірини Машихіної жодного слова про минулорічні заробітки чи банківські рахунки не було вказано.

Відомо, що загальна площа квартири складає порядком 49,5 м2. Разом з цим пані Машихіна додала, що у неї є ще 2 нерухомості на 66 м2 та 73 м3. Що стосується автосалону чиновниці, то він складається з автівки марки Toyota Auris 1.6L. Зауважимо, що машина оформлена на сина пані Ірини. Стосовно заробітку родини жінки  відомостей в декларації не було згадано.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.