Інформує про події на Сході України

Що задекларував голова Запорізької облдержадміністрації?

1.31K 0

Нещодавно представник обласної  державної адміністрації Костянтин Бриль заповнив свою декларацію за минулий рік. Інформація була оприлюднена на сайті НАПК.

Якщо проаналізувати записи, то стало відомо, що за минувший рік чоловік отримав доходу розміром в 5,1 мільйона гривень. Більшість цієї суми – це дохід від продажу нерухомості, а саме квартир доньки Христини Бриль – близько 4 мільйони гривень. За продаж машини він дістав 600 тисяч гривень, заробітна плата в ОДА, СБУ разом з пенсією склала більш ніж 500 тисяч гривень.

Було задекларовано, що губернатор готівкою має 3,5 мільйона гривень. На банківському рахунку у пана Костянтина є близько 86 тисяч гривень. Його жінка, Майа Бриль,  готівкою має 400 тисяч гривень та 150 американських доларів.

Костянтин разом з донькою Христиною є власниками будівлі в елітному селищі, розміри якої складає 629 м2. Вартість цього ж дому дорівнює 11, 5 мільйона гривень. Поруч у губернатора є ще один особняк площею в 282,4 м2, сума якого 529 тисяч гривень. Слід наголосити, що у чоловіка наявний дачний дім в столиці на 45,8 м2.

Автосалон Костянтина складається з Toyota Camry, яка була придбана в 2017 році за 360 тисяч. Також числиться автівка X Wolksvagen Caddi.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.