Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Що задекларував нардеп з Запоріжжя?

Що задекларував нардеп з Запоріжжя?

1.45K 0
Що задекларував нардеп з Запоріжжя?

Нещодавно нардеп із Запоріжжя оголосив свою декларацію. Ним виявився Петро Сабашук, відомий як народний депутат політичної спілки «Блок Петра Порошенка».

Раніше чоловік займав посаду генерального директора ПАТ «Світанок». Чоловік проінформував, за 2017 рік його прибуток та його сім’ї дорівнював близько 2,3 мільйона гривень. Зауважимо, що чоловік від всієї загальної суми отримав тільки 946 тисяч гривень. До цієї цифри входить заробітна плата у Верховній Раді, кошти на проїзд та проживання в столиці.

Дружина нардепа має під своїм контролем 18 різних підприємств з будівельної галузі. Ще жінка очолює благодійний фонд родини Сабашуків, там Олена Анатоліївна заробляє грошову плату.

З житлового майна було задекларовано земельні території під Києвом і в межах столиці, 3 ділянки в Запоріжжі, чотири квартири, 3 дачі та 5 будівель в Києві, які не дійшли до завершення будівництва.

Також Петро Сабашук доклав, що його автосалон складається з трьох мотоциклів, двох квадроциклів. Олена Анатоліївна має в своїй власності дві машини Subaru Impreza та Seat Toledo

Цікаво, що залишається загадкою власні збереження  готівкою та рахунку в банку нардепа.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.