Інформує про події на Сході України

Що запорожцям потрібно знати про зміни стосовно нарахування субсидії?

703 0

На початку місяця в Агентстві регіональних ініціатив було проведено нараду, на якій були обговорені питання, стосовно нових правил оформлення субсидії.

Таким чином запорожців чекає неприємна новина, а саме скорочення кількості осіб, котрі матимуть право на субсидію, а саме на 57  відсотків. За повідомлення Галини Остапенко – зам директора центру громадського захисту жителів Запоріжжя відомо, що на даний момент власниками субсидії є більше 13 тисяч родин.

На нещодавньому засіданні було прийнято нарахування субсидії на опалювальну площу, яка коливається в межах 120 м2  для квартир та до 200 м2 для приватних особняків. Слід додати, що пільги нараховуватимуться на загальних умовах, якщо ЄСВ не оплачується за провиною роботодавця. Це означає, якщо сплата ЄСВ буде відсутньою не за виною фізичної особи, а через погрішність закладу, де він працевлаштований, то субсидія налічуватиметься.

Слід додати, власниками субсидії можуть стати особи, які офіційно працевлаштовані за межами держави та котрі оплачують там ЄСВ. В тому випадку, коли даний податок не буде сплачуваний за кордоном ( через неможливість підписання угоди) то людина матиме право на оплату ЄСВ в Україні. Таким чином особа зможе отримувати пільги.

Наголосимо на тому, що субсидія надаватиметься не двічі протягом року, як було раніше, а від дня звернення особи і до закінчення опалювального періоду.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.