Інформує про події на Сході України

Син мера Запоріжжя отримує стипендію 1600 євро

2.46K 0

Цього року син губернатора Запорізької області вступив до військово-морського училища, що знаходиться у місті Мюрвик в Німеччині. Розмір його стипендії – 1600 євро. Костянтин Бриль зазначає, що хотів би для талановитих запорізьких студентів стипендії, які вони заслуговують.

Стипендії від мера розподіляють нерівномірно, не враховуючи кількість навчаючих в університетах – жаліються Запорізькі студенти. Студенти рахують необхідністю збільшення кількості стипендій.

Костянтин Бриль згадує як будучи студентом мав можливість на стипендію в 110 рублів забезпечити сім’ю з трьох чоловік та іноді користуватись таксі, тому дав обіцянку вирішити це питання.

Головою департаменту освіти Тетяною Озеровою було зазначено, що виплата стипендії проводиться однаково для усіх університетів, а вже там, склавши рейтинг, визначається число отримуючих.

На даний момент, розмір мінімальної академічної стипендії по Україні складає 1100  гривень,  підвищена складає 1600. Одноразова стипендія від мера, яка виплачується два рази в рік складає 2 тисячі гривень.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.