Інформує про події на Сході України

Система єдиного електронного квитка в Харкові

6.92K 1

На кінець травня 2017 року вже буде готовим проект щодо системи єдиного електронного квитка. Дана інформація відома від затупника Харківського міського голови з питань інфраструктури Євгена Водовозова.

Як він повідомив, такий квиток зможуть використовувати в різному транспорті – метрополітені і наземному. А щоб скористатися послугами танспорту, спочатку потрібно поповнити електронний квиток. Спеціальні термінали з такими функціями будуть розташовані на зупинках транспорту. В планах встановити більше 300 терміналів у місті.

Харків’янам надали можливість приватизувати житло

В міських транспортах установили спеціальні електронні компостери – це прилади які зчитуватимуть інформацію з електронного квитка.

Про те, що в заркові плануюють встановити такий квиток, розмовляють вже тривалий час. Таку ідею запропонув ексголова міста – М. Добкін. Таку пропозицію він висловлював ще вісім років тому.
Обгрунтовував це тим, що завдяки такій системі усунеться контакт з грошима водіїв і кондукторів, а також можна буде підрахувати точні кількість пільгових осіб. Обговорення було не довго. Але через півтора року дану ідея знову взялися обговорювати. Були обіцянки, що до Євро-2012 систему буде встановлено і вона працюватиме. Щоправда все закінчилося на розмовах.

На даний момент для реалізації ідеї, вже знайдено інвестора, з яким минулого року було підписано договір – це ТОВ «Фінансова компанія« Платіжний центр ».

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.