Інформує про події на Сході України

Скарбниця держави збагатилася на 7,7 мільярдів за рахунок митних платежів

420 0

В Запорізькій області від митного реєстру експортно-імпортних операцій в скарбницю державного бюджету було направлено порядком 7 мільярдів 715 млн грн.

Наголосимо на тому, що дана сума збільшилася, якщо порівнювати минулий рік. Вищезгаданий показник в цьому році зріс більш ніж на 48 відсотки  (в грошовому еквіваленті ця позначка становить 2 мільярди 500 тисяч гривень), якщо провести аналіз з торішнім роком.

Зауважимо, що лише за минулий місяць суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності сплатили майже 870 мільйонів, що на 19 відсотків більше чим з аналогічним періодом минулого року.

Головним джерелом, що поповнило державну скарбницю являється митний платіж індустріальних виробництв області. Слід додати, що саме вони забезпечили приблизно 74 % розмитнення наявної продукції та сировини.

За попередніми відомостями Державної фіскальної служби Запорізької митниці відомо, що близько 35 % від валового рахунку приходиться на платежі від митного реєстру постачань автівок, обладнання та транспорту, порядком 31 % – товари за паливо та енергію, близько 12 відсотків – метали та вироби з них…

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.