Інформує про події на Сході України

Скільки грошей не вистачає у Лозівського бюджету?

1.18K 0

14 червня була проведена нарада на якій виступав замісник голови ХОДА Марк Беккер та тутешній мер Сергій Зеленський.

Під час дискусії були розглянуті вже давно турбуючи теми, як приклад, одна з них стосувалася неспроможність покрити бюджет Лозова до завершення нинішнього року. Так лише на робочі моменти в сфері медицини, освіти, культури та спорту до грудня 2018 року у скарбниці Лозівського бюджету не хватає близько 38 мільйонів гривень.

Зауважимо, що під час робочих поїздок до ХОДА Сергій Зеленський очолив бесіду з директором Дочірнього підприємства “Харківський облавтодор” ВАТ «Державна акціонерна компанія» «Автомобільні дорого України» Ігорем Турченко. Разом вони вирішували проблеми грошового забезпечення ремонтних робіт та реконструкцій місцевої і комунального майна.

Також головам Лозівська виконав робочу бесіду з головою ХОДА Юлією Світличною. Чиновники дискутували на тему створення єдиної територіальної громади у місті. Насамперед багато уваги було приділено її розвитку та реконструкції.

Надалі в мера Лозівська заплановано чимало зустрічей, щодо вирішення проблем міста та впровадження пропозицій жителів міста.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.