Інформує про події на Сході України

Скільки грошей не вистачає у Лозівського бюджету?

300 0

14 червня була проведена нарада на якій виступав замісник голови ХОДА Марк Беккер та тутешній мер Сергій Зеленський.

Під час дискусії були розглянуті вже давно турбуючи теми, як приклад, одна з них стосувалася неспроможність покрити бюджет Лозова до завершення нинішнього року. Так лише на робочі моменти в сфері медицини, освіти, культури та спорту до грудня 2018 року у скарбниці Лозівського бюджету не хватає близько 38 мільйонів гривень.

Зауважимо, що під час робочих поїздок до ХОДА Сергій Зеленський очолив бесіду з директором Дочірнього підприємства “Харківський облавтодор” ВАТ «Державна акціонерна компанія» «Автомобільні дорого України» Ігорем Турченко. Разом вони вирішували проблеми грошового забезпечення ремонтних робіт та реконструкцій місцевої і комунального майна.

Також головам Лозівська виконав робочу бесіду з головою ХОДА Юлією Світличною. Чиновники дискутували на тему створення єдиної територіальної громади у місті. Насамперед багато уваги було приділено її розвитку та реконструкції.

Надалі в мера Лозівська заплановано чимало зустрічей, щодо вирішення проблем міста та впровадження пропозицій жителів міста.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.