Інформує про події на Сході України

Скільки ЄСВ сплатили роботодавці Запоріжжя?

1.82K 0

Сплата податків до фондів від запорізьких роботодавців в першому місяці поточного року становила більше ніж 490 мільйонів гривень.

За інформацією наданою виконувачем обов’язків керівника управління фіскальної служби Запорізької області, даний показник порівняно з аналогічним періодом в минулому році зріс на сто сорок мільйонів гривень.

На всій території Запорізької області було забезпечено збільшення обов’язкового єдиного соціального внеску на державне соціальне страхування. Від роботодавців із Запоріжжя було сплачено найбільшу суму в більш ніж дві з половиною сотні мільйонів гривень, від Енергодарських роботодавців казна отримала майже п’ятдесят п’ять мільйонів, від Мелітопольських більше чотирьох десятків мільйонів, Бердянських – більше трьох десятків мільйонів та від Васильївських майже десяток мільйонів гривень.

Також виконувачем обов’язків керівника було зазначено, що соціальні фонди мають завдячувати отримання додаткових ресурсів окремим заходам, які були застосовані для детінізації доходів та стимулювали роботодавців.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.