Інформує про події на Сході України

Скільки харків’ян підписали декларацію з лікарями на початок 2019 року?

517 0
Скільки харків’ян підписали декларацію з лікарями на початок 2019 року?

На території Харкова дедалі більше людей почали укладати декларації разом з сімейними лікарями. Про таку інформацію доповів заступник очільника ХОДА Михайло Черняк, повідомляє Depo.Харків з посиланням на UA:Харків.

Окрім цього, він назвав загальну кількість громадян, котрі уклали відповідну декларацію. Наразі вже 66 відсотків харків’ян мають на руках спеціальний документ, котрий засвідчує їх намір лікуватися у відповідного лікаря. Зауважимо, що дана програма розпочалася від початку квітня 2018 року.

Потім пан Михайло закцентував увагу на тому, що Харківська область посідає ІІ сходинку на території держави стосовно даного питання. Дана інформація вже неодноразово повідомлялася на нашому сайті, що підтверджує досить відповідальний намір харків’ян щодо даного питання.

Зауважимо, що тепер не потрібно чекати черги в лікарнях, щоб укласти  декларацію. Наразі можна виконати дану процедуру в центрі надання адміністративних послуг.

Наголосимо, в цьому році народні обранці досить великої уваги будуть приділяти сфері медицині. Таким чином, протягом 2019 року чиновники повинні вирішити питання стосовно реформи екстреної медичної допомоги та запровадити електронні лікарняні.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.