Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Скільки коштує оренда квартири на Запоріжжі?

Скільки коштує оренда квартири на Запоріжжі?

221 0
Скільки коштує оренда квартири на Запоріжжі?

Звернемо вашу увагу на тому, що як і раніше, найпопулярнішим варіантом оренди квартири являється однокімнатна квартира. Їх шукають більше ніж 50 відсотків орендарів. За місяць проживання в однокімнатній квартирі потрібно віддати порядком 2000 – 3 600 гривень. Ціна залежить від розташування помешкання та умов.

Наголосимо на тому, що традиційно найперспективнішими районами, котрі мають чималий попит являються Вознесенський, Олександрівський та Комунарівський. Все ж ціни в даних регіонах дають про себе знати. Таким чином за 3-х кімнатну квартиру доведеться заплатити порядком 6 тисяч гривень. За однокімнатну потрібно спустошити гаманець від 3000 до 3600 гривень на місяць.

Дешевші варіанти можна знайти в таких районах, як: Дніпровський, Шевченківський та Хортицький. Однокімнатні квартири в середньому коштуватимуть 2500 гривень, двокімнатні – 3200 гривень та трикімнатна – 3800 гривень.

Звернемо вашу увагу на тому, що на даний момент найбільш бюджетним районом являється Заводський. Оренда квартири обійдеться за копійки, так-як однокімнатна квартира за місяць проживання в середньому коштує 2000 гривень, двокімнатна – 2350 гривень, а трикімнатна – 2500 гривень.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.