Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Скільки мільйонерів на Запоріжжі?

Скільки мільйонерів на Запоріжжі?

1.33K 0
Скільки мільйонерів на Запоріжжі?

Нещодавно стало відомо за офіційною інформацією, що Запорізька область має п’ять мільйонерів. Ця інформація доступна завдяки декларації, яка засвідчує кількість доходів людей. Так в місті задекларувало п’ятеро осіб свої здобутки на суму понад 1 мільйона гривень.

Юліана Козаченко – виконуюча обов’язки керуючого  ГУ УКРІНФОРМ в Запорізькій області наголосила, що кількість статків п’яти вищезгаданих осіб становить 41 мільйон гривень. Від цієї цифри майже 2,4 мільйони гривень пішло на податок до державної скарбниці, а саме на статки фізичних персон і збору військовим.

Чоловік з Пологівського району має максимальну кількість здобутку. В його деклараційному листі вказано, що ця цифра складає 31, 8 мільйона гривень. Податок становитиме близько 1,6 мільйона гривень на прибутки фізичних осіб, а 476,4 тисячі збору військовим.

Залишені четверо осіб – громадяни, якої проживають в обласному центрі. Декларацією у них нараховано 9 мільйонів гривень. Цей статок виник від продажу нерухомого майна, отримання іноземних прибутків, презентів, зарплати… На даний момент із згаданої цифри в державну скарбницю було надіслано понад 266 тисяч гривень податку.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.