Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Скільки поліцейських покинуло свою посаду протягом минулого півріччя?

Скільки поліцейських покинуло свою посаду протягом минулого півріччя?

400 0
Скільки поліцейських покинуло свою посаду протягом минулого півріччя?

На Запоріжжі лише за пів року звільнилося порядком 200 працівників правоохоронних органів. Зауважимо, що найбільший брак кваліфікованих кадрів в даній галузі спостерігається в Олександрівському відділку поліції Запоріжжя. Окрім цього подібна ситуація наявна  в Кам’янко-Дніпровському та Енергодарському відділах.

Натомість за останньою інформацією, котра була розголошена прес-центром поліції відомо, що загальна кількість поліцейських, котрі покинули свою посаду за останні 6 місяців, в порівнянні з 2017 роком зменшилася на 9 осіб. Натомість один з працівників даної сфери повідомив інтернет-ресурсу «Заноза» , що в певних ділянках неукомплектованість досягає 50 відсотків. Мова йде про те, що правоохоронцям оголошують щоденні програми по розкритті справ, а тих осіб, які не виконують норму, перерозподіляють в піший патруль за рахунок особистого часу. Через дефіцит кадрів інші правоохоронці дістають понаднормову роботу, яка не несе на собі додаткового винагородження.

Наостанок один із працівників поліції додав, що їм ставлять завдання будь-якими шляхами розкрити злочини, незважаючи на те, що ще в 2015 році Аваков сказав, що показники прибрали.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.