Інформує про події на Сході України

Скільки родин переселенців матимуть можливість на нове житло?

1.6K 0

Нещодавно наприкінці липня відбулося урочисте присвоєння родинам переселенцям ключі від квартир гуртожитку. Щасливчиками стали 30 сімей і тепер вже найближчим часом вони матимуть можливість переїхати в комфортні умови для проживання.

Чимала роль у здійсненні даного задуму належить міністру соціальної політики Андрію Реві та керівнику Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличній. Також повідомляється, що в наданих приміщеннях було проведено капітальний ремонт та облаштовано спеціальними меблями та технікою. Таким чином помешкання в повній мірі обладнанні для проживання в них людей. Дана реалізація проекту можлива завдяки допомозі німецької влади. Тобто в результаті цього гранту вже майже сотня переселенців отримали безкоштовну оселю.

Планується, що понад 650 родин внутрішньо переміщених громадян матимуть можливість отримати власний куточок в Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській областях. Пан Рева додає, що майже одна тисяча мешканців, котрі зазнали переселення отримають прихисток та дах над головою через фінанси, котрі нададуть платники податків з Німеччини.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.