Інформує про події на Сході України

Скільки службових помешкань отримано робітниками СБУ?

520 0

На Запоріжжі було вручено ключі від 12 квартир працівникам Служби безпеки України. Дану інформацію підтвердив Костянтин Бриль – керівник Запорізької обласної державної адміністрації в одній із інтернет мережі.

В Запорізькій області протягом періоду з 2014 по 2017 роки було куплено та оформлено у власність порядком 12 службових домівок для військовиків Управління Служби безпеки України.

Пан Костянтин доповів, що в нинішньому році підійшли до кінця ремонтні роботи житла для військовослужбовців воєнної частини 3029 НГУ, що підписали контракт стосовно служби. Надалі заплановано провести реконструкцію 13 об’єктів, а саме адміністративних, службових осель, що перебувають на балансі ВСУ, НГУ та працівників правоохоронних органів.

Наостанок Костянтин Бриль додав, що має перед собою певний план, а саме за фінанси державного та місцевого бюджетів закінчити зведення помешкання (котре в себе включає 8 поверхів) під службову оселю для військовиків в Запоріжжі.

Слід акцентувати вашу увагу на тому, що ще однією ціллю являється за рахунок ДФРР створити Центр реабілітації учасників бойових дій на базі Госпіталя для ветеранів Другої світової війни, що знаходиться на Великому Лугу.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.