Інформує про події на Сході України

Скільки сплатили жителі Запоріжжя податку на доходи?

1.43K 0

До місцевих бюджетів Запорізької області надійшли кошти за сплату податку на дохід фізичних осіб ще з початку поточного року надійшло майже три сотні чотири десятки мільйонів гривень, не враховуючи великих платників податків, які вносяться до обліку фіскальної служби.

За інформацією наданою виконавцем обов’язків керівника управління фіскальної служби Запорізької області Юліаною Козаченко, податкові відрахування зросли майже на тридцять відсотків, якщо порівнювати з минулорічними показниками, або ж в абсолютних показниках це вісім десятків мільйонів.

Найбільшими платниками податків в минулому місяці стали підприємства в сфері енергетики, добувної промисловості та залізниці, також до цього числа увійшли і заклади охорони громадського порядку, оборони та навчальні заклади Запорізької області.

Близько половини загальних коштів до бюджету було отримано від суб’єктів господарювання Запоріжжя, а це більше півтора мільйона гривень. Чотири десятки мільйонів бюджет отримав від Енергодарських, Кам’янсько-Дніпровських, Великобілозерських платників. Більше трьох десятків мільйонів від Мелітопольських та Приазовських, більше двох десятків мільйонів від Бердянських та Приморських. Та майже 15 мільйонів від платників з інших районів.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.