Інформує про події на Сході України

Скільки відсотків переселенців повинні орендувати житло?

1.3K 0
Скільки відсотків переселенців повинні орендувати житло?

Таким чином благоустрій внутрішньо переселених осіб останнім часом пішов на спад. Наразі середня заробітна плата за місяць на одного переселенця складає мізерних грошей. Цей грошовий показник коливається в межах 2 тисяч ста гривень.

Наголосимо на тому, що спад середнього прибутку на особу за місяць починав зменшуватися від початку грудня минулого року. Дану інформацію надала Національна система моніторингу ситуацій з внутрішньо переселених осіб . Також було акцентовано на тому, що середньостатистичний рівень заробітку ВПО за місяць залишається досить низьким в порівнянні з прожитковим мінімумом.

Одні з самих головних проблем, котрі виділяють переселенці, являється відсутність власної житлової місцевості ( 28 відсотків) та скрута з фінансового боку (18 відсотків). На сьогодні близько 62 відсотків ВПО мешкають в орендованому житлі. Від цього показника 48 відсотків мешкають в орендованих квартирах, 10- відсотків  в орендованих оселях та близько 4 відсотків орендованих кімнатах.

Влада країни намагається покращити ситуацію з даного питання. Тому вже найближчим часом буде розглянута чимала низка законопроектів на рахунок проблем ВПО.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.