Інформує про події на Сході України

Головна » ХАРКІВ » Скільки затратять на відновлення погорілої пам’ятки на Харківщині?

Скільки затратять на відновлення погорілої пам’ятки на Харківщині?

769 0
Скільки затратять на відновлення погорілої пам’ятки на Харківщині?

Вже пройшло більше ніж три місяці після того випадку, як трапилася пожежа на вулиці Університетська, але й досі правоохоронні органи не знайшли винуватців у даній трагедії.

Другого серпня трапилася ця подія, внаслідок якої за лічені хвилини було знищено пам’ятку національного значення, а саме колишній хімічний корпус раніше Імператорського університету. На ліквідацію вогню, на який затратили 16 годин, було залучено більше 100 пожежників. За останньою інформаціє причина загоряння являється відкрите занесення вогню.

За попередньою інформацією архітекторів та реставраторів вже підготовлено план реконструкції хімічного корпусу. Дане повідомлення оголосив основний архітектор Харкова Михайло Рабинович. На даний момент спеціалісти закінчують підраховувати, яку суму буде витрачено на реставрацію. Потім дану документацію відправлять на експертизу в Харків, а через 10 дні – на стіл до Міністерства культури. Саме тоді, як створений план узгодять в столиці, дану пам’ятку розпочнуть реставрувати.

Не завершеним питання залишається фінансування роботи. За повідомленням пана Рабиновича відомо, що гроші планують брати з декількох джерел, а саме в Міністерстві освіти та Міністерстві культури. Підраховано, що на масштабну реставрацію буде залучено порядком 11 мільйоні гривень.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.