Інформує про події на Сході України

Скільки жителів на Запоріжжі знайшли роботу в минулому році?

2.1K 0

За допомогою міських центрів зайнятості населення протягом минулого року було влаштовано на роботу більше п’яти тисяч безробітніх.

Дві без чверті тисячі влаштованих на роботу мали додаткові шанси на допомогу трудовлаштування. Більш ніж чотири сотні з яких це батько або мати, що виховує дитину віком від шести до чотирнадцяти років, дві сотні інвалідів, більше сотні учасників військових дій, півсотні випускників вузів та коледжів та більш ніж тисяча пенсіонерів.

За повідомленням прес-служби міської ради Запоріжжя, майже чотири десятки безробітніх, отримавши одноразову грошову допомогу по безробіттю для початку підприємницької діяльності, розпочали власну справу. Понад тисячі людей у пошуку роботи, отримували тимчасовий під заробіток, приймавши участь в громадських та різних інших роботах та проектах.

Майже двома сотнями роботодавців було отримано компенсацію на виплатоу єдиного соціального внеску, оскільки вони влаштовували безробітніх.

Протягом минулого року на обліку в центрах зайнятості було понад шістнадцять тисяч безробітніх, на початок цього року ця цифра становила понад чотири тисячі.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.